Author: c***e
Rating: 2/5 ★★☆☆☆
Date:
Review: one side is longer than the other
顏色: 黑色
Price: NT$274
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 120 g |
| 長度 | 30 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb260306095729993185892 |
Author: c***e
Date:
Review: one side is longer than the other
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.