Author: s***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很常買這家的東西,雖然都還沒有使用但之前的購物經驗都很好所以就沒一一拆開。
Price: NT$61
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Square |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Specification | Sets |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 2.8 cm |
| 寬度 | 0.5 cm |
| 高度 | 23.4 cm |
| SKU | sb2111109117918829 |
Author: s***2
Date:
Review: 很常買這家的東西,雖然都還沒有使用但之前的購物經驗都很好所以就沒一一拆開。
Author: m***9
Date:
Review: 尚未使用,期待類似商品。
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: j***8
Date:
Review: 實用~
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: c***9
Date:
Review: 好用四件組
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.