Author: t***3
Rating: 3/5 ★★★☆☆
Date:
Review: 以價格來說算是可以接受的商品,但是使用起來非常不好使用
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Price: NT$73
| Material | ABS |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Square |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Rat Tail Comb |
| 長度 | 22 cm |
| 寬度 | 3 cm |
| 高度 | 0.3 cm |
| SKU | sb2305105024292066 |
Author: t***3
Date:
Review: 以價格來說算是可以接受的商品,但是使用起來非常不好使用
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: Q***o
Date:
Review: I can't wait for it to be delivered , it looks amazing
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: t***e
Date:
Review: I loveeee these sooo much, I can finally have to make my hair parting eash
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: m***z
Date:
Review: cool
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.