Author: e***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Goooooooooood
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Price: NT$55
Original Price: NT$64
| Material | Non-woven Fabric |
| Color | Multicolor |
| Target Use Body Part | Waist |
| Type | Patches |
| 長度 | 7.5 cm |
| 寬度 | 11 cm |
| 高度 | 1 cm |
| SKU | sb25071944340024564 |
Author: e***8
Date:
Review: Goooooooooood
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: b***5
Date:
Review: 效果良好可助眠
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: a***6
Date:
Review: 48片夜間舒適貼能緩解疲勞和放鬆皮膚我貼了非常實用,所以也很推薦給大家購買使用
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: c***3
Date:
Review: 目前使用過幾次,有時有用有時沒用,可能是心裡效果,哈哈哈哈
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.