Author: 楚***芸
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 包裝與外觀: 味道超香!
顏色: 白茶
尺寸: 均碼
Price: NT$108
Original Price: NT$112
| Color | sandalwood |
| Texture | Cream |
| Skin Type | All Skin Types |
| Type | Hand Cream |
| Scent | Fruity |
| Effect | Whitening |
| 高度 | 2.5 cm |
| 寬度 | 3.3 cm |
| 長度 | 15.3 cm |
| SKU | sb2309060809237544 |
Brand Name: WATERCOME
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/WATERCOME-sc-014251760.html
Quality: 8730407 people said the quality is very good!
Author: 楚***芸
Date:
Review: 包裝與外觀: 味道超香!
顏色: 白茶
尺寸: 均碼
Author: b***u
Date:
Review: 保湿效果: 忠實老顧客了,回購率100%。 物超所值,應有盡有。
顏色: 玫瑰
尺寸: 均碼
Author: l***8
Date:
Review: 產品品質都還不錯 Cp值都算高 希望衣服的品質越來越好 這樣購買意願會更高
顏色: 桃子
尺寸: 均碼
Author: p***3
Date:
Review: okokok rat tot nhung nhỏ
顏色: 白茶
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.