Author: w***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ثاني كرة اطلبة جودة عالية وتؤدي الغرض
顏色: 彩色
尺寸: 白金
Price: NT$177
Original Price: NT$203
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Multicolor |
| Type | Women Body Hair Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 電壓 | 3.7 V |
| 長度 | 3 cm |
| 寬度 | 3 cm |
| 高度 | 16 cm |
| SKU | sb260319174618881960204 |
Author: w***2
Date:
Review: ثاني كرة اطلبة جودة عالية وتؤدي الغرض
顏色: 彩色
尺寸: 白金
Author: z***a
Date:
Review: جميلللللللللللللل
顏色: 彩色
尺寸: 白金
Author: 9***6
Date:
Review: تحفه جداااااااا
顏色: 彩色
尺寸: 白金
Author: g***9
Date:
Review: صراحه حلو و فيها جميع الأنواع تغنيك عن كذا جهاز تجننن
顏色: 彩色
尺寸: 白金
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.