Author: z***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it is very nice thanks
顏色: 彩色
尺寸: 粉紅色
Price: NT$216
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Multicolor |
| Type | Hair Removal Device |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 電壓 | 5 V |
| 長度 | 16 cm |
| 寬度 | 5.1 cm |
| 高度 | 2.9 cm |
| SKU | sb260106145128515415843 |
Author: z***9
Date:
Review: it is very nice thanks
顏色: 彩色
尺寸: 粉紅色
Author: S***a
Date:
Review: Shein products are the best for you to have
顏色: 彩色
尺寸: 粉紅色
Author: k***z
Date:
Review: Muy práctico y la calidad va con el precio
顏色: 彩色
尺寸: 粉紅色
Author: e***5
Date:
Review: Muy buen producto la cajita vino un poco maltratada pero el producto muy bueno
顏色: 彩色
尺寸: 粉紅色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.