Author: w***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 還沒有使用不知道效果如何 看影片感覺是不錯
顏色: 金色
尺寸: 均碼
Price: NT$210
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Gold |
| Type | Women Body Hair Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 電壓 | 3.7 V |
| 長度 | 5 cm |
| 寬度 | 3 cm |
| 高度 | 15.5 cm |
| SKU | sb2408016446208878 |
Author: w***8
Date:
Review: 還沒有使用不知道效果如何 看影片感覺是不錯
顏色: 金色
尺寸: 均碼
Author: a***0
Date:
Review: ,收到商品了,商品好用美觀,讓人購物也安心,下次會再回購的
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: d***e
Date:
Review: 質感還行,價格很優惠,聲音有點大,但除毛效果不錯。
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: l***1
Date:
Review: 很方便攜帶但尚未使用不知道效果如何
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.