Author: y***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很可愛很好用蠻吸水的!!!!!
顏色: 棕色
尺寸: 均碼
Price: NT$64
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Function | Clean |
| Type | Headband |
| Batteries Required | No Battery |
| Color | Brown |
| Batteries Included | No |
| 寬度 | 14 cm |
| 長度 | 20 cm |
| 高度 | 5 cm |
| SKU | sb251207191981162346 |
Author: y***6
Date:
Review: 很可愛很好用蠻吸水的!!!!!
顏色: 棕色
尺寸: 均碼
Author: r***0
Date:
Review: 照片跟實體一樣還不錯
顏色: 棕色
尺寸: 均碼
Author: h***9
Date:
Review: IWow shein you're the best choice for everything we need in life
顏色: 棕色
尺寸: 均碼
Author: a***t
Date:
Review: I love this product 👍😊 very good quality 😍 highly recommend
顏色: 棕色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.