Author: a***r
Date:
Review: exactly like pictures, 🥰🥰 satisfied ☑, hit the like if u find my comment useful 😘😘😘, بالزبط زي الصور عجبتني حطولي لايك ازا ساعدتكم 😘😘😘😘
顏色: 黑色
Price: NT$61
| Material | Synthetic Fiber |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Material | Nylon |
| Color | Black |
| Type | Makeup Brushes with Bag |
| Recommended Uses For Product | Face Makeup |
| 高度 | 1.5 cm |
| 寬度 | 4 cm |
| 長度 | 17 cm |
| SKU | sb2302204893326118 |
Brand Name: MAANGE
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/MAANGE-sc-0141884800.html
Quality: 1117416 people said the quality is very good!
Author: a***r
Date:
Review: exactly like pictures, 🥰🥰 satisfied ☑, hit the like if u find my comment useful 😘😘😘, بالزبط زي الصور عجبتني حطولي لايك ازا ساعدتكم 😘😘😘😘
顏色: 黑色
Author: d***h
Date:
Review: This product embodies exceptional quality and innovation, boasting remarkable durability and efficiency. Its stylish design is matched by its versatile and intuitive functionality, making it a dependable choice for everyday use. I find its performance outstanding and its reliability unparalleled. From its seamless operation to its premium build, this product has proven itself to be both impressive and highly recommended.
顏色: 黑色
Author: 9***3
Date:
Review: تجنن ناعمة و ما تخطط
顏色: 黑色
Author: v***0
Date:
Review: cute brushes and does it work!
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.