Author: j***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 棒棒棒!!!!!!!!!!!!
顏色: 多色[3PCS 紫色 黑色 藍色]
尺寸: 1m/3.3ft/39inch
Price: NT$84
Original Price: NT$94
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Color | Multicolor [3PCS Purple Black Blue] |
| Interface | USB-C to Lightning |
| Type | Phone Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 2.4A |
| Power | 22.5W |
| SKU | sw2405118841446566 |
Author: j***5
Date:
Review: 棒棒棒!!!!!!!!!!!!
顏色: 多色[3PCS 紫色 黑色 藍色]
尺寸: 1m/3.3ft/39inch
Author: k***t
Date:
Review: These are awesome and strong cords, for the price I will purchase again as needed and for my family.
顏色: 黑色
尺寸: 2m/6.6ft/78inch
Author: a***e
Date:
Review: Good quality super cute!!
顏色: 多色[3PCS 紫色 黑色 藍色]
尺寸: 3m/10ft/118inch
Author: k***a
Date:
Review: Nylon braided lightening cables is so easy to use
顏色: 黑色
尺寸: 1m/3.3ft/39inch
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.