Author: M***N
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: น่ารักดี เดี๋ยวลองใช้ก่อนดีไหม เเต่ได้เยอะ
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Price: NT$43
Original Price: NT$48
| Material | ABS |
| Composition | 100% Polyurethane |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Bandage |
| 長度 | 7.1 cm |
| 寬度 | 10.1 cm |
| 高度 | 1.1 cm |
| SKU | sb260311170667726870246 |
Author: M***N
Date:
Review: น่ารักดี เดี๋ยวลองใช้ก่อนดีไหม เเต่ได้เยอะ
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: A***n
Date:
Review: رهيبه لامعاه حلوه جدا 💝💝💝💝💝💝💝💝
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: 5***2
Date:
Review: Exelente y buena calidad 10 de 10
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: n***5
Date:
Review: 可愛いい!!!!
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.