Author: j***張
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: CP值高: 顏色飽滿髮色漂亮 易穿戴: 非常易穿戴 佩戴舒适: 舒適度極高適用於冬天使用,如果是夏天可能會很熱 髮型時尚度: 很適合短髮的人使用
顏色: 深棕色
Price: NT$342
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 290 g |
| 長度 | 81 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb251107333332519111 |
Author: j***張
Date:
Review: CP值高: 顏色飽滿髮色漂亮 易穿戴: 非常易穿戴 佩戴舒适: 舒適度極高適用於冬天使用,如果是夏天可能會很熱 髮型時尚度: 很適合短髮的人使用
顏色: 深棕色
Author: a***m
Date:
Review: I like it so much I totally recommend it
顏色: 深棕色
Author: t***2
Date:
Review: جميل جدا نفس الصورة 😍😍 شكرا شي إن 💚💚💚💚💚💚💚
顏色: 淺灰色
Author: 6***0
Date:
Review: Hairstyle stylishness: longer and sexy
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.