Author: g***z
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 効果はよくわからないけどトレーニング前に塗って保湿?してます
Price: NT$42
Original Price: NT$53
| Material | Non-woven Fabric |
| Power Supply | None |
| Target Use Body Part | Knees |
| Type | Patches |
| 長度 | 0 cm |
| 寬度 | 0 cm |
| 高度 | 0 cm |
| SKU | sb260314161116408863925 |
Author: g***z
Date:
Review: 効果はよくわからないけどトレーニング前に塗って保湿?してます
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.