Author: c***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 欸 要拍照的 買!!!!超好看 真的 很長 顏色也很好
顏色: 黑色
Price: NT$299
Original Price: NT$317
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 280 g |
| 長度 | 75 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb2312011843327835 |
Author: c***5
Date:
Review: 欸 要拍照的 買!!!!超好看 真的 很長 顏色也很好
顏色: 黑色
Author: h***2
Date:
Review: I luv SHEIN everyday
顏色: 黑色
Author: x***n
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: 黑色
Author: ㄧ***ˋ
Date:
Review: 跟圖一摸一樣,很喜歡!很推!
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.