Author: m***c
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 優質的產品 細心的賣家❤️
顏色: 綠色
尺寸: 1m
Price: NT$77
Original Price: NT$83
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Features | Luminous |
| Color | Hot Pink |
| Interface | Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 2A |
| Power | 22.5W |
| SKU | sw2312299270033000 |
Author: m***c
Date:
Review: 優質的產品 細心的賣家❤️
顏色: 綠色
尺寸: 1m
Author: w***6
Date:
Review: 很喜歡。又很長。又可當小夜燈。也不會跟人買一樣的。又不容易壞。我超愛的。非常喜歡。謝謝
顏色: 藍色
尺寸: 2m
Author: w***6
Date:
Review: 這款我超愛的。好用又很耐。帶出門也很獨特。沒有人有。會再購買。
顏色: 藍色
尺寸: 1m
Author: c***y
Date:
Review: 很好用充電時又有很漂亮的顏色很棒
顏色: 多彩[for iphone]
尺寸: 2m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.