Author: a***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Maybe it’s not fast charge, but still okay with the color!
顏色: 彩色
尺寸: 綠色
Price: NT$45
Original Price: NT$51
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Features | Fast Charging |
| Color | Multicolor |
| Interface | Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 60W |
| SKU | sw25063079223242566 |
Author: a***4
Date:
Review: Maybe it’s not fast charge, but still okay with the color!
顏色: 彩色
尺寸: 綠色
Author: s***2
Date:
Review: 寄件非常的快,品質很好
顏色: 彩色
尺寸: 綠色
Author: j***3
Date:
Review: 品質不錯的產品,性價比很高
顏色: 彩色
尺寸: 白色
Author: 8***6
Date:
Review: 這個有數據線所做的充電線,真的比以前的塑膠外殼好用又好看,所以我又再次回購
顏色: 彩色
尺寸: 粉紅色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.