Author: w***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: يجنننننننننننننن يهبببببببببببببللللل واااااااو❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 銀色
尺寸: 均碼
Price: NT$426
| Material | Aluminum |
| Power Supply | Car Charger |
| Color | Silver |
| Power | 35W |
| Color Temperature | 6000K |
| Voltage | 12V |
| Type | Bulbs(Xenon) |
| Lumens | 3000~4000LM |
| SKU | sq2310140462499476 |
Author: w***7
Date:
Review: يجنننننننننننننن يهبببببببببببببللللل واااااااو❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 銀色
尺寸: 均碼
Author: f***9
Date:
Review: شكرا شي ان منتج رائع 💙💙💙💙💙
顏色: 銀色
尺寸: 均碼
Author: l***2
Date:
Review: جميل جدا اتمنى الحصول عليه باسرع وقت ممكن وشكرا
顏色: 銀色
尺寸: 均碼
Author: j***z
Date:
Review: Good product! The best!
顏色: 銀色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.