Author: c***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 三合一的快速充電線很方便
顏色: 彩色
尺寸: 1m
Price: NT$58
| Material | Copper |
| Length | 1m |
| Color | Multicolor |
| Interface | USB A to Lightning |
| Type | 3 in1 Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 22.5W |
| SKU | sw25051791968494649 |
Author: c***8
Date:
Review: 三合一的快速充電線很方便
顏色: 彩色
尺寸: 1m
Author: u***8
Date:
Review: thank you shein 🩷🩵🤍✨
顏色: 彩色
尺寸: 1m
Author: w***w
Date:
Review: 方便使用,經濟實惠,值得推薦!
顏色: 彩色
尺寸: 1m
Author: A***e
Date:
Review: 測試過可以正常充電,三合一的設計很方便,價格也很便宜(⁎⁍̴̛ᴗ⁍̴̛⁎)
顏色: 彩色
尺寸: 1m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.