Author: a***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 買了一堆,最後就它便宜實在好用。
顏色: 黃色
Price: NT$114
| Material | Glass |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | Car Charger |
| Features | Easy Assembly |
| Lamp Life | 30000-50000Hrs |
| Style Type | 1156 BA15S P21W |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 15W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 2000~3000LM |
| SKU | sq25022725439855390 |
Author: a***2
Date:
Review: 買了一堆,最後就它便宜實在好用。
顏色: 黃色
Author: a***p
Date:
Review: Very good quality and strong product
顏色: 黃色
Author: k***3
Date:
Review: I can’t wait for it to be delivered, it looks amazing
顏色: 黃色
Author: n***z
Date:
Review: Great and amazing qualithy
顏色: 黃色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.