Author: V***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Really Perfect
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Price: NT$41
Original Price: NT$48
| Material | ABS |
| Shapepattern | Round |
| Style | Simple |
| Festivals | Christmas |
| Color | White |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 0.5 cm |
| 寬度 | 7.5 cm |
| 長度 | 13 cm |
| SKU | sb260325105653079242878 |
Brand Name: STARTTOOS
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/STARTTOOS-sc-0142852609.html
Quality: 6573924 people said the quality is very good!
Author: V***s
Date:
Review: Really Perfect
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: 8***0
Date:
Review: 很可愛,很適合孩子,孩子們很喜歡
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: 小***葉
Date:
Review: 我覺得很棒 一切都非常完美
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: 8***1
Date:
Review: ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.