Author: p***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: beautiful! one plate shines iridescent and the other is silver! 10/10❤️🔥
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Price: NT$41
| Material | ABS |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Simple |
| Festivals | New Year |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 15 cm |
| 寬度 | 12 cm |
| 長度 | 0.1 cm |
| SKU | sb2302284427380056 |
Author: p***1
Date:
Review: beautiful! one plate shines iridescent and the other is silver! 10/10❤️🔥
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: D***y
Date:
Review: Look like a picture, easy to use
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: n***1
Date:
Review: جميييييل جدارا تقدرو تستخدمو في اي شي واحجامهم مختلفه وبتلصقو كويس شديد
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: r***a
Date:
Review: ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.