Author: j***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great product to recommend it
顏色: 白色
Price: NT$169
Original Price: NT$197
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Lamp Life | >50000Hrs |
| Style Type | H7 |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 35W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 2000~3000LM |
| SKU | sq260311141957347100242 |
Author: j***a
Date:
Review: Great product to recommend it
顏色: 白色
Author: m***a
Date:
Review: Me encanta todo lo que pido en Shein es perfecto y el material también lo volvería a pedir me dedico a ve tas y mis clientas siempre quedan satisfecha con su compras
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.