Author: Y***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 價格實惠 買來裝飾用不會心疼~~
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Price: NT$48
Original Price: NT$49
| Material | ABS |
| Pattern Type | Colorblock |
| Shapepattern | Other |
| Style | Y2K |
| Occasion | Wedding |
| Festivals | Christmas |
| Color | Pink |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 1 cm |
| 寬度 | 10 cm |
| 長度 | 26 cm |
| SKU | sb2303290900663676 |
Author: Y***r
Date:
Review: 價格實惠 買來裝飾用不會心疼~~
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: 6***z
Date:
Review: 商品品質很好包裝完整出貨快速整體體驗令人滿意
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: 6***z
Date:
Review: 商品品質很好包裝完整出貨快速整體體驗令人滿意
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: o***a
Date:
Review: 包裝的很完整,出貨速度很快,商品與照片相符,有需要會再回購。
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.