Author: f***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Niceeeeeeeeeeeeeeeee
顏色: 銀色
Price: NT$199
Original Price: NT$210
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | Silver |
| Power Supply | Car Charger |
| Lamp Life | 30000-50000Hrs |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 30W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq25091643794247260 |
Author: f***8
Date:
Review: Niceeeeeeeeeeeeeeeee
顏色: 銀色
Author: a***l
Date:
Review: The ingredients of this product are high and I recommend using it
顏色: 銀色
Author: i***9
Date:
Review: ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
顏色: 銀色
Author: d***r
Date:
Review: rubbish product
顏色: 銀色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.