Author: h***b
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: نفس الموجود بالصورة
顏色: 紅色
尺寸: 1157
Price: NT$235
Original Price: NT$276
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Lamp Life | 50000Hrs |
| Features | Lightweight |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 24W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 2000LM |
| SKU | sq260110133869348440728 |
Author: h***b
Date:
Review: نفس الموجود بالصورة
顏色: 紅色
尺寸: 1157
Author: d***5
Date:
Review: Super bueno
顏色: 白色
尺寸: 1156 ba15s
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.