Author: r***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: لسا ما وصل بسشي ان وبسسسس
顏色: 白色
Price: NT$352
| Material | Aluminum |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 55W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260107151275915915555 |
Brand Name: TOAUTO
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/TOAUTO-sc-0145184279.html
Quality: 9198364 people said the quality is very good!
Author: r***0
Date:
Review: لسا ما وصل بسشي ان وبسسسس
顏色: 白色
Author: m***0
Date:
Review: ماشاءالله تبارك الله منتجات شي آن حلوه 😍😍💕.
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.