Author: c***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: they look really good and fluffy!! cant wait to try on ❤️❤️
顏色: 黑色
Price: NT$104
Original Price: NT$120
| Material | Synthetic Fiber |
| Composition | 100% Polyester |
| Color | Black |
| Type | Cluster Lashes |
| Special Selling Point | Self-Adhesive Lashes |
| 長度 | 13 cm |
| 寬度 | 9.6 cm |
| 睫毛長度 | 1.6 cm |
| SKU | sb25051270419427319 |
Author: c***9
Date:
Review: they look really good and fluffy!! cant wait to try on ❤️❤️
顏色: 黑色
Author: s***y
Date:
Review: should be more popular i love
顏色: 黑色
Author: s***9
Date:
Review: Really nice
顏色: 黑色
Author: J***!
Date:
Review: Love this lashes and have ordered multiple times
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.