Author: l***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 易穿戴: 超讚的SHEIN 每次都會來這兒買
顏色: 金色
Price: NT$318
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 275 g |
| 長度 | 71 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb25051236898090206 |
Author: l***4
Date:
Review: 易穿戴: 超讚的SHEIN 每次都會來這兒買
顏色: 金色
Author: s***a
Date:
Review: Value for money: valuable Easy to wear: yes Hairstyle stylishness: Quality and length are very good. Looks real amd very luxurious
顏色: 金色
Author: m***e
Date:
Review: Comfy and very easy to use
顏色: 金色
Author: m***w
Date:
Review: I LOVE LOVE LOVEEEE ITS SO SOFT AND PRETTY AND IM SUPER HAPPY WITH ITTTT!!!!
顏色: 金色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.