Author: l***4
Date:
Review: CP值非常的高 非常的容易穿戴 穿戴起來非常的舒服是不是 髮型也是現在最時尚最流行的歐美風
顏色: 彩色
Price: NT$341
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 280 g |
| 長度 | 70 cm |
| 頭圍 | 52-58 cm |
| SKU | sb2304044949583804 |
Author: l***4
Date:
Review: CP值非常的高 非常的容易穿戴 穿戴起來非常的舒服是不是 髮型也是現在最時尚最流行的歐美風
顏色: 彩色
Author: b***9
Date:
Review: 易穿戴: 好看,品質好,會回購
顏色: 彩色
Author: u***7
Date:
Review: Good quality and price. Have been buy lots of good stuff, SHEIN is a good shopping app, love it so much 👍👍💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕 Looks great for those 80's outfits lol 😍 if you want to buy anything can come here to buy it, you can spend less money to get good quality items from here❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️☺️☺️☺️☺️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 彩色
Author: H***a
Date:
Review: 不是我喜歡的樣子⋯
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.