Author: n***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: جميل جميل جميل جميل جميل جميل جميل جميل جميل جميل جميل جميل جميل جميل جميل
顏色: 彩色
Price: NT$374
| Color | Multicolor |
| Type | No Bangs Wig |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 280 g |
| 長度 | 70 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb2401024258244132 |
Author: n***5
Date:
Review: جميل جميل جميل جميل جميل جميل جميل جميل جميل جميل جميل جميل جميل جميل جميل
顏色: 彩色
Author: d***2
Date:
Review: Comfortable to wear: حلووووووووووووووووة حلووووووووووووووووة
顏色: 彩色
Author: n***o
Date:
Review: جميل حلو و حبيت بوريك شي ان
顏色: 彩色
Author: r***o
Date:
Review: Sooo love this wigs! Highly recommended!
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.