Author: A***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good material and good value. I will order again and something else as well. Thank you for sending me the item quickly and safely.
顏色: 摩卡棕
Price: NT$311
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Mocha Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 260 g |
| 長度 | 68 cm |
| 頭圍 | 58.5 cm |
| SKU | sb2404295923451706 |
Author: A***2
Date:
Review: Good material and good value. I will order again and something else as well. Thank you for sending me the item quickly and safely.
顏色: 摩卡棕
Author: a***2
Date:
Review: حلووووووووووووووووووووووًوووووض
顏色: 摩卡棕
Author: h***d
Date:
Review: قطعة جميلة وبسعر مناسب وجودة عالية جدا انصحكم بها
顏色: 摩卡棕
Author: k***i
Date:
Review: Nice and good quality
顏色: 摩卡棕
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.