Author: o***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: love ts hair sooo nuch, very soft
顏色: 黑色
Price: NT$311
Original Price: NT$324
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Headband Wigs |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| 淨重 | 300 g |
| 長度 | 70 cm |
| 頭圍 | 57 cm |
| SKU | sb2407162958982124 |
Author: o***7
Date:
Review: love ts hair sooo nuch, very soft
顏色: 黑色
Author: m***n
Date:
Review: very beautiful and perfect fit I love it
顏色: 黑色
Author: l***g
Date:
Review: it's really gorgeous .l love it.. it's light and breathable on my head. .also l get to style it how l want. Thank you so much shein.
顏色: 黑色
Author: d***8
Date:
Review: love it👌😍😍😍😍😍😍
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.