Author: d***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: النوعيه جيده جدا وممتازه الصراحه روعه
顏色: 黑色
Price: NT$297
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 275 g |
| 長度 | 70 cm |
| 頭圍 | 58.5 cm |
| SKU | sb2404256211290148 |
Author: d***y
Date:
Review: النوعيه جيده جدا وممتازه الصراحه روعه
顏色: 黑色
Author: P***a
Date:
Review: super good quality ...soft and silky hair
顏色: 黑色
Author: s***t
Date:
Review: Value for money: great quality
顏色: 黑色
Author: d***7
Date:
Review: The wig is so beautiful and shiny it’s fits perfectly on my head amazing 🤩👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼 Value for money: yes Comfortable to wear: very comfortable Hairstyle Stylishness: smooth weavy Easy to wear: very easy
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.