Author: s***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 商品都很讚讚讚棒棒棒!
顏色: 臟橘色
Price: NT$309
Original Price: NT$322
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown Ombre |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 230 g |
| 長度 | 71 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb25041449192976406 |
Author: s***4
Date:
Review: 商品都很讚讚讚棒棒棒!
顏色: 臟橘色
Author: 麥***丹
Date:
Review: 很好
顏色: 臟橘色
Author: k***n
Date:
Review: So many ripples, so much shine, such stunning volume. Incredibly sultry and sexy
顏色: 臟橘色
Author: s***l
Date:
Review: Great guilty for the price this wig was. I was pleasantly surprised.
顏色: 綠色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.