Author: h***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 效果很好摸起來也很舒服!!!!
顏色: 白色
Price: NT$278
Original Price: NT$290
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | White |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 250 g |
| 長度 | 66 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb2403134156424816 |
Author: h***2
Date:
Review: 效果很好摸起來也很舒服!!!!
顏色: 白色
Author: j***e
Date:
Review: 經常網購,總有大量的包裹收,有很多的評語要寫! 但是,總是寫評語花掉了我大量的時間和精力! 所以在一段時間裡,我總是不去評價或者隨便寫寫! 但是,我又總是覺得好像有點對不住那些辛苦工作的賣家客服、倉管、老闆。 於是我寫下了一小段話,給我覺得能拿到我五星好評的賣家的寶貝評價裡面以示感謝和尊敬! 寶貝是性價比很高的,我每次都會先試用再評價的,雖然寶貝不一定是最好的,但在同等的價位裡面絕對是表現最棒的。
顏色: 白色
Author: f***f
Date:
Review: Omg in love with this!!
顏色: 白色
Author: P***r
Date:
Review: La amé! Es una muy buena adquisición
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.