Author: E***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: CP值高: 👍 易穿戴: 👍 佩戴舒适: 👍 🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷
顏色: 漸層
Price: NT$321
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Y2K |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 260 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb2303239079554840 |
Author: E***a
Date:
Review: CP值高: 👍 易穿戴: 👍 佩戴舒适: 👍 🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷
顏色: 漸層
Author: m***h
Date:
Review: CP值高: 高 易穿戴: 好穿戴 佩戴舒适: 非常舒適 髮型時尚度: 100/100
顏色: 漸層
Author: 麥***丹
Date:
Review: 很好
顏色: 鏽棕色
Author: j***e
Date:
Review: Omg the wig is perfect. Wore for a bachelorette and got so many compliments.
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.