Author: y***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Hairstyle stylishness: Good hair the best
顏色: 彩色
Price: NT$557
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | T-Part Lace Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Lace Area | 13*5*1 |
| 淨重 | 245 g |
| 長度 | 66 cm |
| 頭圍 | 57 cm |
| SKU | sb260324111877612877827 |
Author: y***2
Date:
Review: Hairstyle stylishness: Good hair the best
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.