Author: 9***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: تجنن نفس الصوره بالضبط انصحكم فيها خذو نفس مقااسكم بليزززز احتاج تقاط لايك 🤍🤍🤍🤍🤍🤍
顏色: 黑色
Price: NT$257
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Color | Black-brown |
| Type | Wigs With Hat |
| Cap Type | Other |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 80 |
| 淨重 | 200 g |
| 長度 | 66 cm |
| 頭圍 | 56 cm |
| SKU | sb2404191615970618 |
Author: 9***3
Date:
Review: تجنن نفس الصوره بالضبط انصحكم فيها خذو نفس مقااسكم بليزززز احتاج تقاط لايك 🤍🤍🤍🤍🤍🤍
顏色: 黑色
Author: r***o
Date:
Review: その日の気分でイメチェンしてます
顏色: Light Brown
Author: m***8
Date:
Review: もう少し、帽子が大きいほうがよかった
顏色: Light Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.