Author: p***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Gorgeous
顏色: 綠色
Price: NT$303
Original Price: NT$316
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Navy Blue |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 210 g |
| 長度 | 66 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb25081896499405071 |
Author: p***n
Date:
Review: Gorgeous
顏色: 綠色
Author: m***8
Date:
Review: easy to install, keep in mind there is no lace but i cut it so my face and it fits perfectly
顏色: 藏蓝色
Author: P***m
Date:
Review: Very nice quality
顏色: 藏蓝色
Author: p***o
Date:
Review: Es muy linda, sedosa y fresca. totalmente recomendable
顏色: 藏蓝色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.