Author: M***i
Date:
Review: Good quality! Highly recommended 💯
顏色: 粉色
尺寸: 美標插頭
Price: NT$230
Original Price: NT$255
| Material | PC |
| Color | Pink |
| Charger Certification | ROHS |
| Power Supply | Wall Plug |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
| Voltage | 200V-240V |
| What it's for | Curl & Wave |
| Speed Gear | 2 Variable Speeds |
| Who it's for | Fine Hair |
| 長度 | 30 cm |
| 寬度 | 3.2 cm |
| 高度 | 6.5 cm |
| SKU | sv2404166555574109 |
Brand Name: Teckwe
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Teckwe-sc-014435097.html
About: 最新技術:檢查!找到您目前痴迷的所有科技產品,從藍牙耳機到揚聲器、風扇、流行的美容小工具等等!
Quality: 4727397 people said the quality is very good!
Author: M***i
Date:
Review: Good quality! Highly recommended 💯
顏色: 粉色
尺寸: 美標插頭
Author: p***a
Date:
Review: good quality,satisfied
顏色: 粉色
尺寸: 美標插頭
Author: r***m
Date:
Review: Very nice items, great quality ans trusted brand. Highly recommended to everyone.
顏色: 粉色
尺寸: 美標插頭
Author: a***n
Date:
Review: منتجات شي إن جميلة والجودة جيدة منتجات شي إن جميلة والجودة جيدة
顏色: 粉色
尺寸: 歐標插頭
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.