Author: n***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Je suis tres tres satisfait pour la perruque wow 😍😍😍😍😍
顏色: Natural Black
Price: NT$1,200
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Highlight & Piano |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | S4/27 |
| Type | Bangs Wig |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Curl | Deep Wave |
| Density | Thicker |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| 淨重 | 205 g |
| 長度 | 30 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb2410145124531403 |
Author: n***8
Date:
Review: Je suis tres tres satisfait pour la perruque wow 😍😍😍😍😍
顏色: Natural Black
Author: 2***7
Date:
Review: so beautiful and lovely 😍 👌 👍🏻 🥰 ☺️ 😙 😍 👌 👍🏻 🥰 ☺️ 😙 😍 👌 👍🏻 🥰
顏色: S4/27
Author: b***e
Date:
Review: I'm so happy with this hair, can't wait to rock it, the texture is good and I love the color
顏色: S4/27
Author: t***e
Date:
Review: the hair quality is perfect
顏色: S4/27
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.