Author: f***-
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: جمييييييييييييلللللللللللللللللل جدااااااااااااااااااا الله يسعدكم
顏色: 彩色
Price: NT$55
| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Length | Extra Short |
| Pattern Type | Geometric |
| Season | Summer |
| Style | Chinese Style |
| Nail Shapes | Square |
| Type | Color Nails |
| 高度 | 1 cm |
| 長度 | 10 cm |
| 寬度 | 6 cm |
| SKU | sb2404114299923463 |
Author: f***-
Date:
Review: جمييييييييييييلللللللللللللللللل جدااااااااااااااااااا الله يسعدكم
顏色: 彩色
Author: r***q
Date:
Review: Very nice item same like the picture
顏色: 彩色
Author: s***2
Date:
Review: حلووووووووووو جمييييييييييييييييل
顏色: 彩色
Author: f***a
Date:
Review: Nice
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.