Author: j***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: my daughter loves these, she loves wearing fake nails, she is so fricken cute with them on
顏色: 酒紅色
Price: NT$52
| Material | ABS |
| Color | Burgundy |
| Length | Medium |
| Season | Winter |
| Style | French |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Square |
| Type | Color Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Valentine's Day |
| 高度 | 0.5 cm |
| 長度 | 1.8/2.3 cm |
| 寬度 | 1.1/2.1 cm |
| SKU | sb260120151933659343056 |
Author: j***1
Date:
Review: my daughter loves these, she loves wearing fake nails, she is so fricken cute with them on
顏色: 酒紅色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.