Author: y***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 沒什麼光澤感又透甲、用來練習帶甲片,是便宜喔。
顏色: 玫紅色
Price: NT$56
Original Price: NT$58
| Material | ABS |
| Color | Hot Pink |
| Length | Long |
| Pattern Type | All Over Print |
| Season | Winter |
| Style | French |
| Nail Shapes | Coffin |
| Type | Color Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | New Year |
| 高度 | 0.5 cm |
| 長度 | 3.3 cm |
| 寬度 | 1.2 cm |
| SKU | sb2501096522771630 |
Brand Name: Monina
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Monina-sc-0141817669.html
Quality: 6433477 people said the quality is very good!
Author: y***8
Date:
Review: 沒什麼光澤感又透甲、用來練習帶甲片,是便宜喔。
顏色: 玫紅色
Author: n***n
Date:
Review: 指甲部比較透明 很容易被看見 但整體算不錯
顏色: 玫紅色
Author: u***9
Date:
Review: 蠻好看的,哈哈哈但我買的時候沒有任何評論參考,顏色有點偏深喔!
顏色: 玫紅色
Author: b***1
Date:
Review: 讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚
顏色: 玫紅色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.