Author: 8***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很漂亮的假髮 就是瀏海稍微有點壓到而不是很自然的膨度之外 還是很美麗的
顏色: 彩色
Price: NT$318
Original Price: NT$335
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 250 g |
| 長度 | 62 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2305305272959458 |
Author: 8***2
Date:
Review: 很漂亮的假髮 就是瀏海稍微有點壓到而不是很自然的膨度之外 還是很美麗的
顏色: 彩色
Author: t***8
Date:
Review: 易穿戴: 漂亮
顏色: 彩色
Author: J***y
Date:
Review: 非常好的購物體驗,會再次購買,很讚👍
顏色: 彩色
Author: c***1
Date:
Review: 比想像中的還好用,很輕,更好拿 很有質感,希望可以一直使用下去 是正品! CP值很高!!推薦購入 💯💯💯💯💯💯💯💯
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.