Author: ᐕ***ノ
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 明るめのベージュブラウンカラー!かわいい
顏色: 鏽棕色
Price: NT$328
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Rust Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 225 g |
| 長度 | 62 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb260311100825257980389 |
Author: ᐕ***ノ
Date:
Review: 明るめのベージュブラウンカラー!かわいい
顏色: 鏽棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.