Author: h***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I luv SHEIN everyday
顏色: 黑色
Price: NT$433
Original Price: NT$451
| Material | Low Temperature Fiber |
| Features | Not Heat Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Hair Bulk Without Weft |
| Curl | Body Wave |
| Crowd | Women |
| Theme | Daily |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 80 |
| 淨重 | 630 g |
| 長度 | 25 cm |
| 寬度 | 19 cm |
| 直徑 | 8 cm |
| SKU | sb2311216952500950 |
Author: h***2
Date:
Review: I luv SHEIN everyday
顏色: 黑色
Author: h***2
Date:
Review: 太喜歡在SHEIN 上購物了買不完欸
顏色: Dark Brown
Author: h***2
Date:
Review: 太喜歡在SHEIN 上購物了買不完欸
顏色: 黑色
Author: h***2
Date:
Review: 太喜歡在SHEIN上購物了太好買
顏色: Dark Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.