Author: s***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚
顏色: 白色
尺寸: 23pcs/set
Price: NT$134
Original Price: NT$156
| Material | Aluminum Alloy |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Color | White |
| Power | 5W |
| Color Temperature | 6000K |
| Voltage | 12V |
| Type | Bulbs(LED) |
| Lumens | 2000LM |
| Batteries Included | No |
| Certification | CE |
| SKU | sq2307219655492255 |
Brand Name: GLANBERT
Quality: 2789679 people said the quality is very good!
Author: s***9
Date:
Review: 讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚
顏色: 白色
尺寸: 23pcs/set
Author: j***7
Date:
Review: High quality same as picture affordable price good size useful ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 白色
尺寸: 23pcs/set
Author: e***4
Date:
Review: Good item same as pictures
顏色: 白色
尺寸: 23pcs/set
Author: d***2
Date:
Review: الحمدلله حمدا كثيرا طيبا مباركا فيه
顏色: 白色
尺寸: 20pcs/set
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.