Author: 宥***子
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 物美價廉、簡易又實惠,值得回購
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Price: NT$298
Original Price: NT$342
| Material | PP |
| Occasion | Home |
| Color | Multicolor |
| Type | Nail Lamp Sets |
| Charger Certification | CE |
| Interface | USB |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| 高度 | 12.5 cm |
| 長度 | 20 cm |
| 寬度 | 18 cm |
| SKU | sb2304215447663169 |
Author: 宥***子
Date:
Review: 物美價廉、簡易又實惠,值得回購
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: 0***親
Date:
Review: 沒有明顯異味 與圖片相符
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: 8***9
Date:
Review: 經過我的親身體驗,這家店信譽是相當地不錯。寶貝的質量更像鑽石一般。
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: 矮***矮
Date:
Review: 很棒!目前還不錯用!讚!
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.